تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
بک لایت چیست؟

بک لایت چیست؟

شنبه 13 ارديبهشت 1399
17:47
فراهانی

 

بک لایت چیست؟ 

 

تابلوهایی بزرگ با عکس ارگانیک , چشم‌اندازی خوشگل مشابه یک نمایشگر ال سی دی در مارک فروشی‌های رایحه و ادکلن لحاظ شمارا جلب کرده تا برای دکور و تزئین محل کار مهندسی , داروخانه , مطب و یا این که کمپانی خویش از آن فایده ببرید . چاپی بی‌نظیر و باکیفیت جهت استعمال بر روی تابلوها یا این که شیشه‌هایی که منشا نوروفروغ در پشت خویش دارا‌هستند.


 

خانه طراحان سام قادراست تا بک‌لایت را تا پهنا 105 سانتی‌متر با کیفیتی نمونه زدنی ارائه کند . تصاویر تبلیغاتی مارک شما لایق شایسته ترین کیفیت چاپ است ما می‌دانیم که برای بخش اعظمی از کسب وکار‌ها , چاپ کیفیت بالا تبلیغات رکن با اهمیت رابطه ها آنان با مصرف‌کنندگان , واسطه‌ها , بازاریابان و مشتریان است . ما تمام سعی خویش را برای رفع مشکلات شما بکار گرفته و آنرا وظیفه خویش می دانیم . اصول عمل گروهی ما بر این نکته تاکید دارااست .

تابلوهایی بزرگ با عکس ارگانیک , بک لایت و چشم‌اندازی خوشگل مشابه یک نمایشگر ال سی دی در مارک فروشی‌های بو و ادکلن حیث شما‌را جلب کرده تا برای دکور و تزئین دفتر کار مهندسی , رستوران , فست فود , کافی شاپ , داروخانه , مطب و یا این که کمپانی خویش از آن منفعت ببرید .

 

چاپی بی‌نظیر و باکیفیت جهت استعمال بر روی تابلوها یا این که شیشه‌هایی که مرجع نوروروشنایی در پشت خویش دارا هستند .

 

خصوصیات فنی

 

دسته تابلو بک لایت رنگی در بعدها پهنا ۱ مترمربع و سفارشی به همراه تابلوی لایت جعبه و پوشش لمینیت سرد هست .

تصاویر تبلیغاتی مارک شما لایق شایسته ترین کیفیت چاپ است ما می دانیم که برای اکثری از کسب وکار‌ها , چاپ کیفیت بالا تبلیغات رکن حساس ارتباط ها آن ها با مصرف‌کنندگان , واسطه‌ها , بازاریابان و مشتریان است . ما تمام کارایی خویش را برای رفع مشکلات شما به فعالیت گرفته و آن‌را وظیفه خویش می دانیم . اصول عمل گروهی ما بر این نکته تاکید داراست .

بک لایت یا این که تابلو های پشت لامپ دار نوعی تابلو تبلیغاتی است که در طول روز و شب لبریز فروغ و واضح اند که در رمز درب دکان ها , سقف کاذب , استعمال در همایش ها , سمینار ها , های اتوبوس و مترو , فرودگاه ها , رستوران ها , ارگان های خدماتی و . . . تحت عنوان ابزار های بازاریابی به جای تابلو های معمولی به کارگیری می شود .

چاپ بک لایت

کلمه بک لایت یا این که بک لیت برگرفته از عبارت Backlit در انگلیسی و به معنای تصویر یا این که مسئله ای است که از پشت روشنایی به آن تابیده می شود . از مهمترین مزایای این گونه تابلوهای تبلیغاتی به کارگیری از نوروفروغ می‌باشد که آنها‌را در شب هم قابل رویت می نماید . بک لایت ها دارنده اشکال متفاوتی همچون دیواری , ایستاده و آویز , گردان , کریستالی , ال ای دی و . . . می باشند .

درین تابلوها , بوسیله یک منشاء فروغ نظیر مهتابی , چراغ کم مصرف و یا این که گروه ای از چراغ ها ( ال . ای . دی ) از پشت روشن می شود . بک لایت ها با دقت قیمت خوب و این فرمان که در تمام ارتفاع شبانه روز در معرض مشاهده کرد عموم قرار میگیرند و همینطور امکان چاپ عکس و تصویر با بالاترین کیفیت موردپسند شرکت‌ها و شغل ها اکثری هستند . این ابزار تبلیغاتی سازه بر تجربه با اعتنا به مقرون به صرفه و استوار بودن آن در بخش اعظمی از موردها تبلیغاتی یکی‌از پر کاربرد ترین و همینطور اثرگدار ترین آن ها هم می‌باشد . از مزایای دیگر بک لایت تداوم و ارتفاع قدمت بالا , ایستادگی در قبال آب , سوز‌و‌سرما و گرما است . کمپانی چاپ منزل طراحان سام با اعتنا به تجربه‌ی چند ساله در زمینه‌ی پباده سازی بک لایت‌ها در کسب و کار‌های متفاوت و همینطور بر مبنای علم آپ دیت و امروزی طراحان کمپانی , مفتخر به ارائه تضمین درباره‌ی پباده سازی و چاپ بک لایت با شایسته ترین کیفیت است.

لینکهای مرتبط: http://kaghazdivarisam.mihanblog.com/post/5

http://chapparche.mihanblog.com/post/46


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 307 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
در این وبلاگ در مورد چالش های انواع متفاوت چاپ صحبت میکنیم و اینکه چه نوع چاپ هایی و از چه نوع طیف رنگ هایی استفاده بشه بهتره. پس با ما همراه باشید.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به printing art است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|