تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
5 مرحله برای تولید یک کاتالوگ عالی

5 مرحله برای تولید یک کاتالوگ عالی

جمعه 24 بهمن 1399
4:25
بیتا کیانی

کاتالوگ ها از اولین نسخه توزیع شده توسط Montgomery Ward در سال 187 فاصله زیادی داشته اند. امروز ، آنها در همه اندازه ها ارائه می شوند و بخشی از یک استراتژی بازاریابی کانال همه کانال هستند که تجربه نام تجاری یکپارچه را از طریق همه کانال های خرید موجود در اختیار مشتریان قرار می دهد.


کاتالوگ ها روشی مقرون به صرفه برای بدست آوردن اطلاعات زیادی در قالب چشم نواز و فیزیکی در مقابل مشتریان هستند. آنها قدرت ماندن در دست و خانه مشتریانی را دارند که برای سفارش و مرور آنها را می خوانند و به آنها مراجعه می کنند. گزینه ها از بروشورها ، تا دوختن زین ، کوئل و بندهای پشت مربع متغیر است.

در اینجا پنج مرحله اصلی برای تولید کاتالوگ آورده شده است که فروش را افزایش می دهد.

 

چاپ دیجیتال کاتالوگ حرفه ای

    1. مخاطبان خود را تعیین کنید


    شناخت مخاطبان اولین قدم برای ایجاد یک کاتالوگ موفق است. اطلاعات و بینش مشتری باید قبل از تصمیم گیری شما از قبیل اینکه برای چه کسی می فرستید ، چه ویژگی خواهید داشت و چه می گویید ، مقدم باشد. محصولی به مشتریان بدهید که زندگی آنها را راحت تر و آگاه تر کند و آنها از آن استفاده خواهند کرد.


    2. محصولات یا خدمات را انتخاب کنید


    هنگامی که بازار هدف خود را تعیین کردید ، استراتژی فروش خود را با یک شانه دندانه دار بررسی کنید. نگاهی انتقادی به فروشندگان بزرگ ، بنابراین فروشندگان و احمقانه ها بیندازید. سایر فروش های کانال های بازاریابی را بررسی کنید تا تعیین کند چه اقلامی در طیف گسترده ای از مشتریان بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. پیشرفت در چاپ دیجیتال امکان ایجاد داده های متغیری را فراهم می کند که به شما امکان شخصی سازی کاتالوگ ها را برای مشتریان خاص یا مشتری های خاص می دهد.


    3. طرح بندی خود را ایجاد کنید


    همه ما وارد فروشگاه ها شده ایم و به مواردی که از نظر استراتژیک قرار گرفته اند ، توجه کرده ایم تا بیشترین میزان نوردهی را داشته باشیم. به ارائه کاتالوگ خود به همین روش فکر کنید. فروش کالا برای اطمینان از اینکه همه محصولات به یک اندازه توزین نمی شوند از اهمیت برخوردار است. مشتریان می خواهند بدانند چه چیزهای جدید و مهیجی است ، بنابراین آنها را راهنمایی کنید.


    4. یک استراتژی پشتیبانی تهیه کنید


    فهرست شما نباید یک اقدام مستقل باشد. درعوض ، کاتالوگ را به عنوان یک ابزار در رویکرد چند کاناله در نظر بگیرید. برای رفتن به وب سایت یا صفحات رسانه های اجتماعی خود از کاتالوگ استفاده کنید. همچنین می توانید از پست و کارت پستال مستقیم برای پیگیری اطلاعات در مورد فروش ، رویدادها یا خدمات آینده استفاده کنید. بازاریابی کانال های Omni از طریق همه کانال های خرید موجود ، یک تجربه تجاری یکپارچه را به مشتریان ارائه می دهد.


    5. تجزیه و تحلیل و ارزیابی کنید


    تجزیه و تحلیل عملکرد کاتالوگ شما بخش مهمی در پالایش و تکمیل استراتژی شماست. شما می توانید بینشی کسب کنید که نه تنها در راهبرد فروش ، بلکه در ارائه محصولات یا خدمات نیز به شما کمک می کند. ببینید چه چیزی فروش خوبی داشته است و چه چیزی برای تبدیل صفحه قابل درک نیست. اگر پیشنهاد یا تماس ویژه ای برای اقدام دارید ، مطمئن شوید که راهی برای تعیین کمیت آن نتایج نیز دارید. تنظیم و تنظیم سریع تا زمانی که یک استراتژی برنده را شماره گیری کنید.

 

منبع: چاپ کاتالوگ خاص در خانه طراحان سام


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 97 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ استیکر,فلکس,چاپ کارت ویزیت,چاپ روی پارچه,چاپ تراکت,چاپ بنر,کاتالوگ,برش لیزر,چاپ کاغذ دیواری,سازه نمایشگاهی و دیگر خدمات چاپ مستقیم می باشد. شماره تماس : 87700017
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز چاپ دیجیتال است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|