تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
چاپ UV بر روی پلکسی چیست؟

چاپ UV بر روی پلکسی چیست؟

سه شنبه 5 اسفند 1399
6:52
بیتا کیانی

چاپ UV بر روی پلکسی مهمترین ماده تزئینی است. به دلیل کیفیت بالا و شفافیت پلکسی ، انتقال نور زیاد است. واقعیتی که چاپ پلکسی را به یکی از پرمصرف ترین مواد تبلیغاتی در محیط های پرنور تبدیل می کند.

چاپ پلکسی با سیستم مخصوص چاپ با نور پس زمینه.

 

مواد پلکسی ، که به طور مکرر در علائم استفاده می شود ، در دست صنعتگران ما شکل می گیرد و در آخرین شکل هنری آنها به شما ارائه می شود. در چاپ دیجیتال ، همانطور که پلکسی معمولاً روی مواد پوشانده می شود ، انتقال نور مواد - بسته به کیفیت فویل - به نتایج مطلوبی در کیفیت چاپ دیجیتال نمی رسد.

چاپ در دستگاه UV با کیفیت بالا تقریباً به کیفیت چاپ 1440 نقطه در اینچ می رسد که تقریباً کیفیت چاپ عکس است. دستگاه چاپ ماورا بنفش ما امکان چاپ حداکثر 2 قطعه را فراهم می کند. از نظر کیفیت در صنعت اول است.

 

نمونه پلکسی در تصویر بالا برای عکسهای پشت آشپزخانه تهیه شده است و از نظر دکوراسیون واقعا خوب عمل می کند. این ساخته شده برای آشپزخانه LED روشن طراحی شده و تکنیک های چاپ نور استفاده می شود. شرکت ما که در زمینه پوشش دادن پانل ها و کابینت های آشپزخانه تجربه دارد ، با کیفیت چاپ و خدمات مطمئن خود را در رده چاپ پلکسی سفید نشان داد.

چاپ پلکسی با قابلیت خلاuum

 

به چاپ های پلکسی که به صورت تخت هستند ، می توان پس از چاپ ، قالب های خلاuum اشکال خاصی به آنها داد. این فرآیند را نمی توان روی چاپهای کلاسیک موجود در بازار انجام داد زیرا کشش جوهرها زیاد نیست. با این وجود ، به لطف جوهر و سیستم چاپی که از آن استفاده می کنیم ، امکان کشش 400 برابر وجود دارد. ما به عنوان Boran Reklam از خلا استفاده نمی کنیم اما چاپ پلکسی مناسب برای جاروبرقی را تولید می کنیم.

چاپ UV برای انجام خلاuum پس از چاپ مناسب است.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 94 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ استیکر,فلکس,چاپ کارت ویزیت,چاپ روی پارچه,چاپ تراکت,چاپ بنر,کاتالوگ,برش لیزر,چاپ کاغذ دیواری,سازه نمایشگاهی و دیگر خدمات چاپ مستقیم می باشد. شماره تماس : 87700017
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرکز چاپ دیجیتال است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|